Informační sdělení

Vážený zákazníku,

prosím věnujte pozornost tomuto informačnímu sdělení.

V poslední době se setkáváme s problémy u zákazníků, kteří mají starý WiFi router nebo špatně nastavenou lokální síť. Tito zákazníci si mylně myslí, že je problém na naší straně a když jim internet zlobí, nekontaktují nás. Rádi bychom Vás informovali, že máte možnost se na nás obrátit v takovýchto případech, abychom Vám poradili, pokud pozorujete, že Vám internet zlobí. Ne vždy je problém na straně poskytovatele internetu a výměnou poskytovatele internetu daný problém nevyřešíte. Pokud nám nedáte vědět, nevíme, že máte nějaký problém.

Za poslední 2 roky jsme provedli pár změn:

1) O proti minulosti diagnostika poruchy je do pár hodin a v ojedinělých případech se může protáhnout na den. V minulosti diagnostika a servis trvala v řádech dnů.

2) Snažíme se hlásit plánované výpadky do e-mailu.

3) Při haváriích na vysílacích bodech se snažíme zákazníky informovat formou SMS (pokud jste si změnili telefonní číslo, nezapomeňte nám nahlásit nové).

4) Záznamník po pracovní době (již se nestane, že se nedovoláte, a že Váš požadavek nebude zaznamenán a následně vyřízen).

5) Na velkou část vysílačů byly osazeny bateriové zálohy tak, aby krátké výpadky od ČEZu naši zákazníci nepoznali.

6) Naše služby se snažíme zkvalitňovat a tak v některých lokalitách nabízíme vyšší rychlosti. Zákazníky v těchto lokalitách automaticky kontaktujeme a provádíme navýšení rychlosti za stávající měsíční platbu.  

 

Kromě datových služeb (internet) nabízíme IPTV (internetovou televizi) a správu lokální sítě, pokud nemáte své IT specialisty (převážně pro firemní zákazníky).

Klasický ceník:

WiFi router Mercusys: 605 Kč + doprava + 30 minut práce (cena se může měnit podle ceny nákupu u dodavatele)

WiFi router TP-Link: 905 Kč + doprava + 30 minut práce (cena se může měnit podle ceny nákupu u dodavatele)

WiFi router Mikrotik hAP AC2: 1705 Kč + doprava + 30 minut práce (cena se může měnit podle ceny nákupu u dodavatele)

Práce technika: 295 Kč/30 minut (590 Kč/hod) Doprava: 300Kč Správa lokální sítě: individuální, dle požadavku zákazníka a náročnosti

IPTV: 80Kč/měsíc (základní balíček bez zpětného přehrávání)

 

Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat.  

Komunikační kanál: Telefon: +420 607 826 195 (po pracovní době záznamník)

E-mail (administrativa + poruchy v pracovní době): info@vogelnet.cz

E-mail (poruchy po pracovní době): hotline@vogelnet.cz

Pracovní doba: Po-Pá: 8:00 - 16:00

 

Nakonec bychom Vám rádi poděkovali za Vaší přízeň a doufáme, že s námi budete nadále spokojený. Myslíme si, že není problém, který by se nedal s námi řešit a následně vyřešit ke spokojenosti obou stran.

 

S přátelským pozdravem

Technická podpora VOGELNET s.r.o.